Kadra

EWA OLEWIŃSKA
Dyrektor Przedszkola
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Specjalizacja Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw, ukończyła Studia Podyplomowe "Psychologia dziecka" na Uniwersytecie SWPS, wciąż pogłębia wiedzę w tym zakresie uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Posiada certyfikat terapeutki z zakresu muzykoterapii, gra na perkusji. Prywatnie mama trójki dzieci. Gotuje zgodnie z zasadami zdrowego żywienia i ćwiczy jogę.
AGNIESZKA GÓRZYŃSKA
Z-ca Dyrektora Przedszkola
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu Specjalizacja Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw. Brała udział i prowadziła liczne szkolenia z zakresu psychologii i komunikacji. Prywatnie lubi leśne wycieczki, spacery z psem, jeździ na rowerze, ćwiczy jogę i chętnie eksperymentuje w kuchni.
MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA
Dyrektor Pedagogiczny
Ukończyła studia wyższe na kierunku przyrodniczym z przygotowaniem pedagogicznym na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest nauczycielem dyplomowanym z wieloletnim stażem pracy w zawodzie oraz egzaminatorem maturalnym. Pasjonuje się przyrodą i podróżami oraz zdrowym stylem życia.
OLGA KAWALA
Nauczycielka
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Uczestniczyła w kursie Pedagogiki Montesorii. W swojej pracy kieruje się mottem Marii Kownackiej "Trzeba dać dzieciom serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko co je otacza". Jest nauczycielem pełnym pasji i zapału. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas na siłowni i basenie.
NINA ŁUSIARCZYK
Nauczycielka
Ukończyła studia magisterskie na kierunku Technologia żywności i żywienie człowieka, na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Obecnie studiuje na IV roku studiów magisterskich Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną, na Akademii Nauk Stosowanych im. Mieszka I. Uwielbia pracę z dziećmi, pomaga im odkrywać siebie i otaczający je świat, co daje Jej ogromną satysfakcję. Jej mottem przewodnim jest zdanie: „Dzieci są jak motyle na wietrze, niektóre potrafią latać wyżej niż inne, ale każde z nich lata najlepiej jak może!... Każde jest inne, każde jest wyjątkowe, każde jest piękne!...”. Prywatnie mama Zosi i Stasia.
ALEKSANDRA MAĆKOWIAK
Nauczycielka
Ukończyła studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie na specjalizacji Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna z Terapią Pedagogiczną. Posiada również certyfikat Cambridge Assesment English oraz kwalifikacje do uczenia języka angielskiego z tytułu dyplomu ukończenia studiów. W 2022 roku ukończyła kurs Pedagogika Marii Montessorii - edukacja i terapia przedszkolna. W swojej pracy kieruje się hasłem Marii Montessori "Pomóż mi zrobić to samemu". Jest nauczycielem pełnym pomysłów, który zawsze stara się otworzyć dzieci na świat, muzykę i sztukę. Gra na instrumentach perkusyjnych, gitarze, pianinie i flecie prostym. Prywatnie lubi spędzać czas z rodziną lub dobrą książką.

OLENA ZHORNYK
Nauczycielka
Ukończyła Charkowski Uniwersytet Narodowy, specjalność: "Język i literatura ukraińska", zdobyła tytuł filologa wykładawcy języka i literatury ukraińskiej, ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe na Charkowskim Państwowym Uniwersytecie Pedagogicznym i uzyskała tytuł "Nauczyciela Pedagogiki i Metod Nauczania Początkowego", brała udział w kursie florystyki, obecnie uczy się języka migowego. Uwielbia aktywny tryb życia, góry, sport, spacery, jazdę na rowerze. W pracy kieruje się słowami M. Suchomlińskiego - „Oddaję serce dzieciom”.
AGATA RATAJCZAK
Nauczycielka
Ukończyła studia magisterskie na kierunku kulturoznawstwo oraz studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego. Od 2015 roku pracuje z dziećmi w wieku żłobkowym. W swoje pracy wykorzystuje różnorodne formy plastyczne jako źródło nowych doświadczeń i wiedzy o świecie. Prowadząc zajęcia stara się tworzyć przyjazną i twórczą atmosferę, pobudzając dziecięcą wyobraźnię
i ciekawość. Każdy uśmiech jest dla niej inspiracją do dalszej pracy.
RAFAŁ KOPAŃSKI
Nauczyciel Języka Angielskiego
Ukończył Podyplomowe Studia Pedagogiczno - Metodyczne Języka Angielskiego oraz liczne kursy z zakresu nauczania i szkolenia języka angielskiego.
Od wielu lat współpracuje z przedszkolami jako lektor.
Podczas zajęć ma doskonały kontakt z dziećmi, jednocześnie prowadząc lekcję w ciekawy i profesjonalny sposób. Posiada niespożyte pokłady energii, które pomagają mu w pracy.
Uwielbia fotografię, filmowanie i wszelkiego typu sporty ekstremalne m. in. offroad i drifting na torze, lata szybowcami, moto i paralotnią, uprawia aikdo i kravmagę, jeździ na rowerze i rolkach.
czytaj więcej
KAROLINA BUKSCH
Logopeda
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Jest absolwentką studiów podyplomowych Pedagogiki Specjalnej w zakresie logopedii. Od kilku lat czynnie pracuje jako nauczycielka, ciągle poszerzając swój warsztat. Prywatnie żona, mama Franka i Antka.
W wolnym chwilach chętnie gotuje i piecze.
KAROLINA TOMKOWIAK
Fizjoterapeutka
Nauczyciel Wychowania fizycznego z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną, studia magisterskie oraz licencjackie,
jest nauczycielem dyplomowanym z wieloletnim stażem pracy z dziećmi. W swojej pracy kieruje się mottem Wł. St. Reymonta: "Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym"
URSZULA BRZOZOWSKA
Psycholog, pedagog specjalny, terapeuta Integracji Sensorycznej - konsultant
Posiada doświadczenie w diagnozie i terapii dzieci, a także młodzieży z trudnościami rozwojowymi. Prywatnie mama Oli i Ali, miłośniczka spacerów z psem, biegania, jazdy na rowerze i wędrówek po górach.
KLAUDIA DRGAS
Pomoc nauczyciela
Ukończyła Zespół Szkół Handlowych w Poznaniu uzyskała tytuł technika hotelarstwa. Jej pasją jest gotowanie, taniec, podróże i aktywność fizyczna, trenowała na AWF lekkoatletykę. Bardzo lubi spędzać czas z dziećmi i widzieć ich uśmiech. Planuje rozpoczęcie nauki w kierunku tematyki zdrowego trybu życia, odżywiania.
KAMILA ALEJSKA
Pomoc nauczyciela
Ukończyła Technikum Handlowe w Poznaniu. Praca z dziećmi to jej pasja, którą chciałaby realizować w dalszym życiu zawodowym.
Opanowanie i cierpliwość pomaga jej w budowaniu dobrych relacji z maluchami. Ma doświadczenie ponad 2.5 letnie w opiece nad dziećmi. Wolny czas spędza aktywnie.