Kadra

EWA OLEWIŃSKA
Dyrektor Przedszkola
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Specjalizacja Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw, ukończyła Studia Podyplomowe "Psychologia dziecka" na Uniwersytecie SWPS, wciąż pogłębia wiedzę w tym zakresie uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Posiada certyfikat terapeutki z zakresu muzykoterapii, gra na perkusji. Prywatnie mama dwójki dzieci. Gotuje zgodnie z zasadami zdrowego żywienia i ćwiczy jogę.
AGNIESZKA GÓRZYŃSKA
Z-ca Dyrektora Przedszkola
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu Specjalizacja Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw. Brała udział i prowadziła liczne szkolenia z zakresu psychologii i komunikacji. Prywatnie lubi leśne wycieczki, spacery z psem, jeździ na rowerze, ćwiczy jogę i chętnie eksperymentuje w kuchni.
MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA
Dyrektor Pedagogiczny
Ukończyła studia wyższe na kierunku przyrodniczym z przygotowaniem pedagogicznym na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest nauczycielem dyplomowanym z wieloletnim stażem pracy w zawodzie oraz egzaminatorem maturalnym. Pasjonuje się przyrodą i podróżami oraz zdrowym stylem życia.
OLGA KAWALA
Nauczycielka
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Uczestniczyła w kursie Pedagogiki Montesorii. W swojej pracy kieruje się mottem Marii Kownackiej "Trzeba dać dzieciom serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko co je otacza". Jest nauczycielem pełnym pasji i zapału. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas na siłowni i basenie.
NINA ŁUSIARCZYK
Nauczycielka
ALEKSANDRA MAĆKOWIAK
Nauczycielka
AGATA RATAJCZAK
Nauczycielka
Ukończyła studia magisterskie na kierunku kulturoznawstwo oraz studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego. Od 2015 roku pracuje z dziećmi w wieku żłobkowym. W swoje pracy wykorzystuje różnorodne formy plastyczne jako źródło nowych doświadczeń i wiedzy o świecie. Prowadząc zajęcia stara się tworzyć przyjazną i twórczą atmosferę, pobudzając dziecięcą wyobraźnię
i ciekawość. Każdy uśmiech jest dla niej inspiracją do dalszej pracy.
RAFAŁ KOPAŃSKI
Nauczyciel Języka Angielskiego
Ukończył Podyplomowe Studia Pedagogiczno - Metodyczne Języka Angielskiego oraz liczne kursy z zakresu nauczania i szkolenia języka angielskiego.
Od wielu lat współpracuje z przedszkolami jako lektor.
Podczas zajęć ma doskonały kontakt z dziećmi, jednocześnie prowadząc lekcję w ciekawy i profesjonalny sposób. Posiada niespożyte pokłady energii, które pomagają mu w pracy.
Uwielbia fotografię, filmowanie i wszelkiego typu sporty ekstremalne m. in. offroad i drifting na torze, lata szybowcami, moto i paralotnią, uprawia aikdo i kravmagę, jeździ na rowerze i rolkach.
czytaj więcej
KAROLINA BUKSCH
Logopeda
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Jest absolwentką studiów podyplomowych Pedagogiki Specjalnej w zakresie logopedii. Od kilku lat czynnie pracuje jako nauczycielka, ciągle poszerzając swój warsztat. Prywatnie żona, mama Franka i Antka.
W wolnym chwilach chętnie gotuje i piecze.
BARBARA SIKORA
Fizjoterapeutka
Barbara Sikora - mgr fizjoterapii, terapeuta integracji sensorycznej i diagnozy SI
Prowadzi zajęcia z usprawniania ruchowego oraz gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej z elementami fizjoterapii dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej mają charakter profilaktyczny w wyrabianiu nawyków prawidłowej postawy ciała oraz wspomagają wszechstronny rozwój fizyczny dziecka.
Uwielbia pracę z dziećmi, bo ceni w niej szczerość relacji. Uśmiechy jakimi, na co dzień obdarowują dzieci to wspaniała nagroda, za to co robi. Patrząc na postępy w terapii odczuwa satysfakcję ze swojej pracy i wie, że uczestniczy w bardzo ważnym okresie kształtowania i rozwoju małego człowieka.
URSZULA BRZOZOWSKA
Psycholog, pedagog specjalny, terapeuta Integracji Sensorycznej - konsultant
Posiada doświadczenie w diagnozie i terapii dzieci, a także młodzieży z trudnościami rozwojowymi. Prywatnie mama Oli i Ali, miłośniczka spacerów z psem, biegania, jazdy na rowerze i wędrówek po górach.
KLAUDIA DRGAS
Pomoc nauczyciela
VALENTINA VAKHRUSHEVA
Pomoc nauczyciela
MONIKA REJENT
Pomoc nauczyciela
Ukończyła Liceum Ekonomiczne. Jej marzeniem zawsze było pracowanie z dziećmi. Kieruje się dewizą "Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby nauczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza". Do każdej osoby i sytuacji podchodzi z uśmiechem. Lubi otaczać się kwiatami, w jej domu wypełniają każde wolne miejsce. Z pasją piecze i gotuje. Wolny czas lubi spędzać czytając książki i spacerować z rodziną. Prywatnie mama Mateusza i Dominika.