Kadra

ANIA PRZYBYŁOWSKA
Opiekun w żłobku
Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako niania. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej. Sukcesywnie podnosi swoje kompetencje biorąc udział w przeróżnych szkoleniach (m.in dotyczących mutyzmu wybiórczego, zaburzeń integracji sensorycznej czy rozpoznawania wczesnych symptomów autyzmu).
Ceni sobie dobrą współpracę i komunikację z rodzicami podopiecznych. W pracy najważniejsze dla niej jest, by dzieci czuły się szczęśliwe, bezpieczne i prawidłowo się rozwijały.
Uśmiechy maluchów są dla niej motywacją, by w swoją pracę wkładać całe serce.
Prywatnie mama czternastoletniego Janka i sześcioletniej Hani.
MONIKA JURDZIŃSKA
Opiekun w żłobku
Ukończyła Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu.
Obecnie jest słuchaczką w szkole o profilu opiekunka dziecięca.
Od kilku lat związała się z dziećmi przez uczestnictwo
w ZHP. Ukończyła kurs Opieka i edukacja, zawierający
trening zastępowania agresji z podstawami wczesnego
wspomagania rozwoju, a także szkolenie animatora zabaw dziecięcych.
W pracy z dziećmi największą satysfakcję oraz radość
dają jej uśmiechnięte twarze dzieci.
PATRYCJA NOWACZYK-KONIECZNA
Opiekun w żłobku
Ukończyła szkołę gastronomiczną uzyskując tytuł Technika Organizacji Usług Gastronomicznych . Lubi przebywać z dziećmi, rozmawiać, bawić się i aktywnie spędzać czas. Uśmiech dzieci jest dla niej najważniejszy. Zamierza rozwijać się robiąc uprawnienia opiekuna żłobka. Jej pasją jest budownictwo, bierze udział w kursie, po którym uzyska tytuł majstra budownictwa. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci Huberta i Marcela. Uwielbia wycieczki po lesie, jazdę rowerem, zajęcia na siłowni, majsterkowanie budowlane, jak i motoryzacyjne.
PAULINA KOTECKA
Opiekun w żłobku
Ukończyła liceum ogólnokształcące. Rozwija swoje doświadczenie jako opiekun w żłobku. Jej pasją jest pieczenie ciast, podróżowanie, robienie zdjęć oraz wycieczki rowerowe. Wolny czas lubi spędzać w ogrodzie przy pielęgnacji kwiatów i bawiąc się z synem Brunem.
KAROLINA BUKSCH
Logopeda
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Jest absolwentką studiów podyplomowych pedagogiki specjalnej w zakresie logopedii. Od kilku lat czynnie pracuje jako nauczycielka, ciągle poszerzając swój warsztat pracy. Prywatnie żona, mama Franka i Antka.
W wolnym chwilach chętnie gotuje i piecze.
MONIKA MRÓWCZYŃSKA
Fizjoterapeutka
Absolwentka poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, mgr fizjoterapii od 2008 roku.
Od 2015 roku prowadzę własną praktykę fizjoterapeutyczną:Centrum Fizjoterapii Spine w Luboniu. W swojej pracy z dziećmi łączę wiedzę z zakresu fizjoterapii, muzykoterapii i innych form ruchu. Przez cały czas rozwijam swoją wiedzę i umiejetności uczestnicząc w licznych szkoleniach (m.in.kinezjologia edukacyjna, terapia dzieci z deficytem neurologicznym, metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherbone, instruktor metod muzykoterapii i choreoterapii).
Od trzech lat zajmuję się również Medycyną Chińską. Ukończyłam dietetykę profilaktyczną i leczniczą według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, diagnozę z pulsu i języka, patologię narządową. Obecnie jestem studenką akupunktury w Wielkopolskiej Szkole Akupunktury.
Miłośniczka jogi, tańca, zdrowego odżywiania i alternatywnych metod terapii.
Prywatnie mama trójki dzieci: dziesięcioletniej Jagódki, siedmioletniego Ignacego i trzyletniej Poli.
RAFAŁ KOPAŃSKI
Nauczyciel Języka Angielskiego
Ukończył Podyplomowe Studia Pedagogiczno - Metodyczne Języka Angielskiego oraz liczne kursy z zakresu nauczania i szkolenia języka angielskiego.
Od wielu lat współpracuje z przedszkolami jako lektor.
Podczas zajęć ma doskonały kontakt z dziećmi, jednocześnie prowadząc lekcję w ciekawy i profesjonalny sposób. Posiada niespożyte pokłady energii, które pomagają mu w pracy.
Uwielbia fotografię i filmowanie, obrabianie zdjęć i montowanie filmów, wszelkiego typu sporty ekstremalne m. in. offroad i drifting na torze, lata szybowcami, moto i paralotnią, uprawia aikdo i kravmagę, jeździ na rowerze i rolkach.
czytaj więcej