Kadra

MONIKA JURDZIŃSKA
Kierownik i Opiekun w żłobku
Ukończyła Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu.
Obecnie jest słuchaczką w szkole o profilu opiekunka dziecięca.
Od kilku lat związała się z dziećmi przez uczestnictwo
w ZHP. Ukończyła kurs Opieka i edukacja, zawierający
trening zastępowania agresji z podstawami wczesnego
wspomagania rozwoju, a także szkolenie animatora zabaw dziecięcych.
W pracy z dziećmi największą satysfakcję oraz radość
dają jej uśmiechnięte twarze dzieci.
ANNA PRZYBYŁOWSKA
Opiekun w żłobku
Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, ktore zdobywała pracując jako opiekun w żłobku i pomoc nauczyciela w przedszkolu integracyjnym. Sukcesywnie podnosi swoje kompetencje biorąc udział w przeróżnych szkoleniach (m.in dotyczących mutyzmu wybiórczego, zaburzeń integracji sensorycznej czy rozpoznawania wczesnych symptomów autyzmu). Obecnie studiuje pedagogikę.
PATRYCJA NOWACZYK-KONIECZNA
Opiekun w żłobku
Ukończyła szkołę gastronomiczną uzyskując tytuł Technika Organizacji Usług Gastronomicznych . Lubi przebywać z dziećmi, rozmawiać, bawić się i aktywnie spędzać czas. Uśmiech dzieci jest dla niej najważniejszy. Zamierza rozwijać się robiąc uprawnienia opiekuna żłobka. Jej pasją jest budownictwo, bierze udział w kursie, po którym uzyska tytuł majstra budownictwa. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci Huberta i Marcela. Uwielbia wycieczki po lesie, jazdę rowerem, zajęcia na siłowni, majsterkowanie budowlane, jak i motoryzacyjne.
PAULINA KOTECKA
Opiekun w żłobku
Ukończyła liceum ogólnokształcące. Rozwija swoje doświadczenie jako opiekun w żłobku. Jej pasją jest pieczenie ciast, podróżowanie, robienie zdjęć oraz wycieczki rowerowe. Wolny czas lubi spędzać w ogrodzie przy pielęgnacji kwiatów i bawiąc się z synem Brunem.
Agnieszka Niemczewska
Opiekun w żłobku
Mama trójki dzieci Emilii, Alicji i Kajetana. Bycie mamą uświadomiło jej, że uwielbia pracę z dziećmi, która daje jej wiele radości. To jej pasja. W wolnych chwilach lubi jazdę na rowerze, wycieczki piesze w gronie rodzinnym. Kocha góry i muzykę.
ALICJA NYK
Opiekun w żłobku
Ukończyła Liceum Ogólnokształcące o profilu prawniczym oraz kurs opiekuna w żłobku.
Od najmłodszych lat miała stały kontakt z dziećmi, przez co szybko nawiązuje z nimi bardzo dobrą więź.
Uwielbia czytać książki, słuchać muzyki, zwiedzać różne ciekawe miejsca oraz poznawać ich historie. Kocha góry i wspina się po nich.
KAROLINA BUKSCH
Logopeda
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Jest absolwentką studiów podyplomowych pedagogiki specjalnej w zakresie logopedii. Od kilku lat czynnie pracuje jako nauczycielka, ciągle poszerzając swój warsztat pracy. Prywatnie żona, mama Franka i Antka.
W wolnym chwilach chętnie gotuje i piecze.
KAROLINA TOMKOWIAK
Fizjoterapeutka
Nauczyciel Wychowania fizycznego z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną, studia magisterskie oraz licencjackie,
jest nauczycielem dyplomowanym z wieloletnim stażem pracy z dziećmi. W swojej pracy kieruje się mottem Wł. St. Reymonta: "Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym"
RAFAŁ KOPAŃSKI
Nauczyciel Języka Angielskiego
Ukończył Podyplomowe Studia Pedagogiczno - Metodyczne Języka Angielskiego oraz liczne kursy z zakresu nauczania i szkolenia języka angielskiego.
Od wielu lat współpracuje z przedszkolami jako lektor.
Podczas zajęć ma doskonały kontakt z dziećmi, jednocześnie prowadząc lekcję w ciekawy i profesjonalny sposób. Posiada niespożyte pokłady energii, które pomagają mu w pracy.
Uwielbia fotografię i filmowanie, obrabianie zdjęć i montowanie filmów, wszelkiego typu sporty ekstremalne m. in. offroad i drifting na torze, lata szybowcami, moto i paralotnią, uprawia aikdo i kravmagę, jeździ na rowerze i rolkach.
czytaj więcej