KATARZYNA MAGNUS
Dyrektor żłobka
Absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Od kilku lat pracuje z dziećmi w wieku żłobkowym. Ukończyła kurs doskonalący I stopnia Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, posiada również szkolenie z rozpoznawania wczesnych symptomów zaburzeń ze spektrum autyzmu u dzieci do lat 3. W swojej pracy wykorzystuje wiele metod pedagogicznych wspomagających rozwój. Zajęcia plastyczne, ruchowe, muzyczne dostosowuje do wieku i możliwości dzieci i prowadzi je z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb. Największą satysfakcję w pracy z dziećmi przynosi jej codzienny, promienny uśmiech swoich podopiecznych.
AGATA RATAJCZAK
Opiekun w żłobku
Ukończyła studia magisterskie na kierunku kulturoznawstwo oraz studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego. Od 2015 roku pracuje z dziećmi w wieku żłobkowym. W swoje pracy wykorzystuje różnorodne formy plastyczne jako źródło nowych doświadczeń i wiedzy o świecie. Prowadząc zajęcia stara się tworzyć przyjazną i twórczą atmosferę, pobudzając dziecięcą wyobraźnię
i ciekawość. Każdy uśmiech jest dla niej inspiracją do dalszej pracy.
HONORATA MICHAŁOWSKA
Opiekun w żłobku
Doświadczenie zawodowe zdobyła w przedszkolu i żłobku, a także opiekując się 2,5 letnim Aleksandrem.
Lubi spędzać czas z dziećmi i to sprawia jej najwięcej radości. Pracując jest wrażliwa na potrzeby dzieci,
wykazuje się dużą cierpliwością, a na co dzień towarzyszy jej doby humor i uśmiech.
Prywatnie żona i mama dwójki wspaniałych dzieci.
Jej pasją jest gotowanie, kocha konie.
Dużo czasu spędza na świeżym powietrzu spacerując i jeżdżąc na rowerze.
KAROLINA BUKSCH
Logopeda
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Jest absolwentką studiów podyplomowych pedagogiki specjalnej w zakresie logopedii. Od kilku lat czynnie pracuje jako nauczycielka, ciągle poszerzając swój warsztat pracy. Prywatnie żona, mama Franka i Antka.
W wolnym chwilach chętnie gotuje i piecze.
MONIKA MRÓWCZYŃSKA
Fizjoterapeutka
Absolwentka poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, mgr fizjoterapii od 2008 roku.
Od 2015 roku prowadzę własną praktykę fizjoterapeutyczną:Centrum Fizjoterapii Spine w Luboniu. W swojej pracy z dziećmi łączę wiedzę z zakresu fizjoterapii, muzykoterapii i innych form ruchu. Przez cały czas rozwijam swoją wiedzę i umiejetności uczestnicząc w licznych szkoleniach (m.in.kinezjologia edukacyjna, terapia dzieci z deficytem neurologicznym, metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherbone, instruktor metod muzykoterapii i choreoterapii).
Od trzech lat zajmuję się również Medycyną Chińską. Ukończyłam dietetykę profilaktyczną i leczniczą według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, diagnozę z pulsu i języka, patologię narządową. Obecnie jestem studenką akupunktury w Wielkopolskiej Szkole Akupunktury.
Miłośniczka jogi, tańca, zdrowego odżywiania i alternatywnych metod terapii.
Prywatnie mama trójki dzieci: dziesięcioletniej Jagódki, siedmioletniego Ignacego i trzyletniej Poli.
RAFAŁ KOPAŃSKI
Nauczyciel Języka Angielskiego
Ukończył Podyplomowe Studia Pedagogiczno - Metodyczne Języka Angielskiego oraz liczne kursy z zakresu nauczania i szkolenia języka angielskiego.
Od wielu lat współpracuje z przedszkolami jako lektor.
Podczas zajęć ma doskonały kontakt z dziećmi, jednocześnie prowadząc lekcję w ciekawy i profesjonalny sposób. Posiada niespożyte pokłady energii, które pomagają mu w pracy.
Uwielbia fotografię i filmowanie, obrabianie zdjęć i montowanie filmów, wszelkiego typu sporty ekstremalne m. in. offroad i drifting na torze, lata szybowcami, moto i paralotnią, uprawia aikdo i kravmagę, jeździ na rowerze i rolkach.