EWA OLEWIŃSKA-STAŃDA
Dyrektor Przedszkola
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Specjalizacji Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw, ukończyła Studia Podyplomowe "Psychologia dziecka" na Uniwersytecie SWPS. Jej ulubioną dziedziną jest pomoc rodzicom w zakresie rozwiązywania problemów dzieci - wciąż pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach związanych z tym zagadnieniem. Prywatnie mama dwójki dzieci. Gotuje zgodnie z zasadami zdrowego żywienia i ćwiczy jogę.
AGNIESZKA GÓRZYŃSKA
Dyrektor Administracyjny
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na Specjalizacji Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw. Brała udział i prowadziła liczne szkolenia z zakresu psychologii i komunikacji. Prywatnie lubi leśne wycieczki, eksperymentować w kuchni, ćwiczy jogę i jeździ na rowerze.
MONIKA BARTKOWIAK
Dyrektor Pedagogiczny
Ukończyła studia magisterskie na UAM w zakresie wychowania przedszkolnego i początkowego, wcześniej uzyskując tytuł licencjata na specjalności Edukacja elementarna z terapią. Absolwentka studium podyplomowego w zakresie rehabilitacji i edukacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, posiada stopień nauczyciela dyplomowanego. Od ponad dziesięciu lat pracuje z dziećmi i rozwija swoje zainteresowania uczestnicząc w licznych szkoleniach , dzięki temu prowadzi zajęcia z wykorzystaniem różnorodnych metod m.in. pedagogiki zabawy, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, metody Marianny i Christophera Knillów, aktywnego słuchania muzyki według Batti Strauss, czy elementów Integracji Sensorycznej.
DOROTA GAUL
Psycholog (konsultant)
Absolwentka psychologii UAM. Wieloletni wykładowca na WSE UAM kształcący nauczycieli nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego (zajęcia z psychologii rozwojowej i wychowawczej z zaburzeniami rozwoju i zachowania dziecka, diagnozy psychopedagogicznej, metodyki pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, z wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji integracyjnej). Od 1998 r. pracuje też jako psycholog w jednym z poznańskich przedszkoli integracyjnych, gdzie wykonuje kompleksowe diagnozy psychopedagogiczne, prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne oraz współpracuje z rodzicami przedszkolaków.
MONIKA ŚWIERKOWSKA
Nauczycielka
Ukończyła studia magisterskie na UAM - specjalność edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, wcześniej uzyskując tytuł licencjata na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Ukończyła kursy z Metody Dobrego Startu, Edukacji przez ruch wg D.Dziamskiej oraz ćwiczenia siły chwytu Siłownia paluszkowa, które stosuje w codziennej pracy z dziećmi. Lubi spacery na łonie natury, które dają jej dużo przyjemności oraz jazdę na rowerze. Prywatnie mama Filipa.
KAROLINA HALKO
Nauczycielka
Absolwentka pedagogiki kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. W swojej pracy wykorzystuje elementy Metody Dobrego Startu, Ruchu Rozwijającego Weroniki Scherborn, Pedagogiki zabawy. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji i radości - kieruje się mottem "zabawa jest nauką, a nauka zabawą". Prywatnie szczęśliwa żona i mama Michasi. Lubi aktywnie spędzać czas wolny spacerując i jeżdżąc na rowerze.
SYLWIA MAJCHRZYCKA
Nauczycielka
Ukończyła WSPiA oraz WSTH w Poznaniu na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna uzyskując tytuł magistra.
Uczestniczyła w wielu szkoleniach m.in. „Aktywnego słuchania muzyki klasycznej” opartego na metodzie Batti Strauss, „Rozpoznawania wczesnych symptomów zaburzeń ze spektrum autyzmu”, „Metody Ruchu Rozwijającego – I stopnia” bazującej na metodzie Weroniki Sherborne.
Posiada staż zawodowy z dziećmi, zarówno w wieku przedszkolnym jak i żłobkowym, w swojej pracy opiera się na ciekawych metodach wykorzystując bogate doświadczenie i umiejętności.
Jej pasją są wycieczki górskie, amatorskie zdjęcia dzikiej przyrody wykonywane podczas spacerów po bezdrożach, lubi też wyczynową jazdę na rowerze. Prywatnie mama Agaty.
RAFAŁ KOPAŃSKI
Nauczyciel Języka Angielskiego
Ukończył Podyplomowe Studia Pedagogiczno - Metodyczne Języka Angielskiego oraz liczne kursy z zakresu nauczania i szkolenia języka angielskiego.
Od wielu lat współpracuje z przedszkolami jako lektor.
Podczas zajęć ma doskonały kontakt z dziećmi, jednocześnie prowadząc lekcję w ciekawy i profesjonalny sposób. Posiada niespożyte pokłady energii, które pomagają mu w pracy.
Uwielbia fotografię i filmowanie, obrabianie zdjęć i montowanie filmów, wszelkiego typu sporty ekstremalne m. in. offroad i drifting na torze, lata szybowcami, moto i paralotnią, uprawia aikdo i kravmagę, jeździ na rowerze i rolkach.
KAROLINA BUKSCH
Logopeda
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Jest absolwentką studiów podyplomowych pedagogiki specjalnej w zakresie logopedii. Od kilku lat czynnie pracuje jako nauczycielka, ciągle poszerzając swój warsztat pracy. Prywatnie żona, mama Franka i Antka.
W wolnym chwilach chętnie gotuje i piecze.
JACEK LIPOWICZ
Pracownik do prac porządkowych
Jest rodowitym mieszkańcem Mosiny i ojcem dwóch córek. Jego pasja to aktywne spędzanie czasu, szczególnie jazda na rowerze górskim, wycieczki piesze i poznawanie naszego kraju.
MONIKA PAWLICKA
Nauczyciel Języka Hiszpańskiego
Ukończyła studia magisterskie na UAM wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Pracowała w przedszkolach w Polsce i Hiszpanii. Jest zakochana w kulturze iberyjskiej i tangu argentyńskim. W pracy stawia na indywidualne podejście, uwzględniając przy tym upodobania i zainteresowania dzieci. Jest osobą pogodną, cierpliwą oraz kreatywną, dbającą o oryginalność, efektywność i atrakcyjność prowadzonych zajęć.W pracy z dziećmi najbardziej ceni uśmiech i zadowolenie dzieci. Prywatnie lubi hiszpańską kuchnię, dobre kino, pływanie i podróże. Pani Monika jest lektorką Szkoły Językowej Poliglotek - Języki dla Najmłodszych www.poliglotek.edu.pl