Kadra

EWA OLEWIŃSKA
Dyrektor Przedszkola
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Specjalizacja Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw, ukończyła Studia Podyplomowe "Psychologia dziecka" na Uniwersytecie SWPS. Jej ulubioną dziedziną jest pomoc rodzicom w zakresie rozwiązywania problemów dzieci - wciąż pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach związanych z tym zagadnieniem. Prywatnie mama dwójki dzieci. Gotuje zgodnie z zasadami zdrowego żywienia i ćwiczy jogę.
AGNIESZKA GÓRZYŃSKA
Z-ca Dyrektora Przedszkola
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu Specjalizacja Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw. Brała udział i prowadziła liczne szkolenia z zakresu psychologii i komunikacji. Prywatnie lubi leśne wycieczki, eksperymentować w kuchni, ćwiczy jogę i jeździ na rowerze.
MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA
Dyrektor Pedagogiczny
Ukończyła studia wyższe na kierunku przyrodniczym z przygotowaniem pedagogicznym na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest nauczycielem dyplomowanym z długoletnim stażem pracy w zawodzie oraz egzaminatorem maturalnym. Pasjonuje się przyrodą i podróżami oraz zdrowym stylem życia.
SYLWIA MAJCHRZYCKA
Nauczycielka
Ukończyła WSPiA oraz WSTH w Poznaniu na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna uzyskując tytuł magistra.
Uczestniczyła w wielu szkoleniach m.in. „Aktywnego słuchania muzyki klasycznej” opartego na metodzie Batti Strauss, „Rozpoznawania wczesnych symptomów zaburzeń ze spektrum autyzmu”, „Metody Ruchu Rozwijającego – I stopnia” bazującej na metodzie Weroniki Sherborne.
Posiada staż zawodowy z dziećmi, zarówno w wieku przedszkolnym jak i żłobkowym, w swojej pracy opiera się na ciekawych metodach wykorzystując bogate doświadczenie i umiejętności.
Jej pasją są wycieczki górskie, amatorskie zdjęcia dzikiej przyrody wykonywane podczas spacerów po bezdrożach, lubi też wyczynową jazdę na rowerze. Prywatnie mama Agaty.
IZABELA BRYLL-JANICKA
Nauczycielka
Jest absolwentką studium podyplomowego na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w zakresie przygotowania pedagogicznego oraz Zintegrowanej Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Uczestniczyła w szkoleniu Odimiennej Metody Nauki Czytania. W pracy z dziećmi będzie wykorzystywać poznane metody pozwalające na wszechstronny rozwój poprzez zabawę. Jej celem jest wywoływanie radości i uśmiechu na twarzach dzieci . Pracując kieruje się maksymą "Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" J. Korczak. Prywatnie mama Oskara i Michalinki. Wolny czas spędza aktywnie z rodziną.
OLGA KAWALA
Nauczycielka
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Uczestniczyła w kursie Pedagogiki Montesorii. W swojej pracy kieruje się mottem Marii Kownackiej "Trzeba dać dzieciom serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko co je otacza". Jest nauczycielem pełnym pasji i zapału. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas na siłowni i basenie.
JUSTYNA WALKIEWICZ
Nauczyciel wspomagający
Ukończyła Kolegium Jagiellońskie Toruńską Szkołę Wyższą kierunek Pedagogika. Obecnie kończy studia magisterskie na specjalności opiekuńczo-wychowawczej. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku, które czują się przy niej bezpieczne i radosne. Jest wrażliwa i empatyczna, chętnie służy pomocą. Interesuje się psychologią, muzyką, sportem i ogrodnictwem. W swoim ogrodzie posiada wiele ciekawych roślin z różnych krajów. Podróżuje, odwiedziła między innymi Albanię, Chorwację, Czarnogórę, szczególnie lubi poznawać zwyczaje panujące w innych krajach, a także interesujących ludzi. W domowym zaciszu ogląda filmy. Prywatnie udziela korepetycji z języka angielskiego. Jej motto brzmi "każde dziecko jest wyjątkowe".
RAFAŁ KOPAŃSKI
Nauczyciel Języka Angielskiego
Ukończył Podyplomowe Studia Pedagogiczno - Metodyczne Języka Angielskiego oraz liczne kursy z zakresu nauczania i szkolenia języka angielskiego.
Od wielu lat współpracuje z przedszkolami jako lektor.
Podczas zajęć ma doskonały kontakt z dziećmi, jednocześnie prowadząc lekcję w ciekawy i profesjonalny sposób. Posiada niespożyte pokłady energii, które pomagają mu w pracy.
Uwielbia fotografię, filmowanie i wszelkiego typu sporty ekstremalne m. in. offroad i drifting na torze, lata szybowcami, moto i paralotnią, uprawia aikdo i kravmagę, jeździ na rowerze i rolkach.
czytaj więcej
KAROLINA BUKSCH
Logopeda
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Jest absolwentką studiów podyplomowych pedagogiki specjalnej w zakresie logopedii. Od kilku lat czynnie pracuje jako nauczycielka, ciągle poszerzając swój warsztat pracy. Prywatnie żona, mama Franka i Antka.
W wolnym chwilach chętnie gotuje i piecze.
MONIKA MRÓWCZYŃSKA
Fizjoterapeutka
Absolwentka poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, mgr fizjoterapii od 2008 roku.
Od 2015 roku prowadzi własną praktykę fizjoterapeutyczną: Centrum Fizjoterapii Spine w Luboniu. W swojej pracy z dziećmi łączy wiedzę z zakresu fizjoterapii, muzykoterapii i innych form ruchu. Przez cały czas rozwija swoją wiedzę i umiejetności uczestnicząc w licznych szkoleniach (m.in.kinezjologia edukacyjna, terapia dzieci z deficytem neurologicznym, metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherbone, instruktor metod muzykoterapii i choreoterapii).
Od trzech lat zajmuje się również Medycyną Chińską. Ukończyła dietetykę profilaktyczną i leczniczą według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, diagnoze z pulsu i języka, patologię narządową. Obecnie jest studenką akupunktury w Wielkopolskiej Szkole Akupunktury.
Miłośniczka jogi, tańca, zdrowego odżywiania i alternatywnych metod terapii.
Prywatnie mama trójki dzieci: dziesięcioletniej Jagódki, siedmioletniego Ignacego i trzyletniej Poli.
URSZULA BRZOZOWSKA
Psycholog, pedagog specjalny, terapeuta Integracji Sensorycznej - konsultant
Posiada doświadczenie w diagnozie i terapii dzieci, a także młodzieży z trudnościami rozwojowymi. Prywatnie mama Oli i Ali, miłośniczka spacerów z psem, biegania, jazdy na rowerze i wędrówek po górach.
ADRIAN MIKOŁAJCZAK
Pracownik techniczny
Ukończył Zespół Szkół Handlowych. Zajmuje się bezpieczeństwem publicznym, jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo i porządek największych wydarzeń masowych. Zawsze bardzo angażuje się w to, co robi zachowując dobry humor i uśmiech.
MONIKA REJENT
Pomoc nauczyciela
Ukończyła Liceum Ekonomiczne. Jej marzeniem zawsze było pracować z dziećmi. Kieruje się dewizą "Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby nauczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza". Do każdej osoby i sytuacji podchodzi z uśmiechem. Lubi otaczać się kwiatami, w jej domu wypełniają każde wolne miejsce. Z pasją piecze i gotuje. Wolny czas lubi spędzać czytając książki i spacerować z rodziną. Prywatnie mama Mateusza i Dominika.
PATRYCJA NOWACZYK-KONIECZNA
Pomoc nauczyciela
Ukończyła szkołę gastronomiczną uzyskując tytuł technika organizacji usług gastronomicznych . Lubi przebywać z dziećmi, rozmawiać, bawić się i aktywnie spędzać z nimi czas. Uśmiech dzieci jest dla niej najważniejszy. Zamierza rozwijać się robiąc uprawnienia opiekuna żłobka. Jej pasją jest budownictwo, bierze udział w kursie, po którym uzyska tytuł majstra budownictwa. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci Huberta i Marcela. Uwielbia wycieczki po lesie, jazdę rowerem, zajęcia na siłowni, majsterkowanie budowlane jak i motoryzacyjne.