Kuchnia

Naszym podstawowym celem jest naturalne i smaczne żywienie dzieci, jednocześnie kształtując zdrowe nawyki. Dbamy o zdrowie zapobiegając konsekwencjom niezdrowego odżywiania już w pierwszych latach życia. Dlatego wybraliśmy jedną z najlepszych na rynku firm z wieloletnim doświadczeniem w smacznym, zdrowym i naturalnym żywieniu dzieci.

• W kuchni korzystamy tylko ze świeżych i zdrowych produktów.
  • Śniadania przygotowywane są z pieczywa pszennego, żytniego, razowego z nasionami i świeżym masłem z pobliskich mleczarni. Wędliny zawierają 100% mięsa, a twarogi, mleko i śmietana nie posiadają konserwantów. Jajka kupowane są tylko z fermy z wolnego wybiegu.
  • Warzywa wykorzystywane do posiłków są najwyższej jakości z uwzględnieniem sezonowości.
  • Posiłki gotowane są tylko na naturalnych wywarach i przyprawach.
  • Nie korzystamy z mięsa mielonego, czy w jakikolwiek sposób przerobionego wcześniej.
  • Potrawy serwowane dzieciom są smaczne, a zdrowe zamienniki nie przeszkadzają w uzyskaniu pysznych, domowych posiłków.
  • Stronimy od konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaku dodatkowo ograniczając użycie soli i cukru.
  • Jadłospisy są urozmaicone, dopasowane do potrzeb dzieci. Dania nie powtarzają się w ciągu 10 dni, codziennie serwujemy warzywa i owoce czytaj więcej
  • Żywiąc racjonalnie, zapobiegamy otyłości i innym problemom zdrowotnym (dzieci w Polsce tyją najszybciej w Europie).
  • Organizujemy warsztaty edukacyjno-kulinarne dla dzieci i rodziców, gdzie wspólnie świetnie się bawiąc zdobywamy wiedzę o zdrowych produktach, przygotowaniu smacznych i naturalnych posiłków.