EWA OLEWIŃSKA-STAŃDA
Dyrektor Przedszkola
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Specjalizacji Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw, ukończyła Studia Podyplomowe "Psychologia dziecka" na Uniwersytecie SWPS. Jej ulubioną dziedziną jest pomoc rodzicom w zakresie rozwiązywania problemów dzieci - wciąż pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach związanych z tym zagadnieniem. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Gotuje zgodnie z zasadami zdrowego żywienia i ćwiczy jogę.
AGNIESZKA GÓRZYŃSKA
Dyrektor Administracyjny
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na Specjalizacji Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw. Brała udział i prowadziła liczne szkolenia z zakresu psychologii i komunikacji. Prywatnie lubi leśne wycieczki, eksperymentować w kuchni, ćwiczy jogę i jeździ na rowerze.
MONIKA BARTKOWIAK
Dyrektor Pedagogiczny
Ukończyła studia magisterskie na UAM w zakresie wychowania przedszkolnego i początkowego, wcześniej uzyskując tytuł licencjata na specjalności Edukacja elementarna z terapią. Absolwentka studium podyplomowego w zakresie rehabilitacji i edukacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, posiada stopień nauczyciela dyplomowanego. Od ponad dziesięciu lat pracuje z dziećmi i rozwija swoje zainteresowania uczestnicząc w licznych szkoleniach , dzięki temu prowadzi zajęcia z wykorzystaniem różnorodnych metod m.in. pedagogiki zabawy, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, metody Marianny i Christophera Knillów, aktywnego słuchania muzyki według Batti Strauss, czy elementów Integracji Sensorycznej.
DOROTA GAUL
Psycholog (konsultant)
Absolwentka psychologii UAM. Wieloletni wykładowca na WSE UAM kształcący nauczycieli nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego (zajęcia z psychologii rozwojowej i wychowawczej z zaburzeniami rozwoju i zachowania dziecka, diagnozy psychopedagogicznej, metodyki pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, z wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji integracyjnej). Od 1998 r. pracuje też jako psycholog w jednym z poznańskich przedszkoli integracyjnych, gdzie wykonuje kompleksowe diagnozy psychopedagogiczne, prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne oraz współpracuje z rodzicami przedszkolaków.
KAROLINA CEPA
Nauczycielka
Ukończyła studia z Pedagogiki na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Studiuje Doradztwo Personalne i Zawodowe. Ukończyła liczne kursy z Metody Dobrego Startu, Ruchu Rozwijającego W.Sherborne oraz aktywnego słuchania muzyki klasycznej B.Strauss, które stosuje z dużym zaangażowaniem w codziennej pracy z dziećmi. Lubi wyszukiwać różnorodne metody przedstawiania dzieciom otaczającego świata i przyrody. Prywatnie mama Michasia.
MONIKA ŚWIERKOWSKA
Nauczycielka
Ukończyła studia magisterskie na UAM - specjalność edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, wcześniej uzyskując tytuł licencjata na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Ukończyła kursy z Metody Dobrego Startu, Edukacji przez ruch wg D.Dziamskiej oraz ćwiczenia siły chwytu Siłownia paluszkowa, które stosuje w codziennej pracy z dziećmi. Lubi spacery na łonie natury, które dają jej dużo przyjemności oraz jazdę na rowerze. Prywatnie mama Filipa.
EWA GRZEŚKOWIAK
Nauczyciel języka angielskiego
Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia angielska oraz studia magisterskie z zakresu wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Zawsze marzyła o pracy z dziećmi, która niezmiennie daje jej dużo radości. Największą nagrodą jest dla niej uśmiech podopiecznych. Prowadzi zajęcia z języka angielskiego w przedszkolach i zaraża miłością do tego języka przez zabawę wykorzystując różne pomoce m.in. pacynki, obrazki, plakaty. Ogromną satysfakcję sprawia jej obserwowanie postępów dzieci.
Prywatnie mama i żona. Czas wolny najbardziej lubi spędzać na świeżym powietrzu pielęgnując rośliny w ogrodzie.
KAROLINA BUKSCH
Logopeda
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Jest absolwentką studiów podyplomowych pedagogiki specjalnej w zakresie logopedii. Od kilku lat czynnie pracuje jako nauczycielka, ciągle poszerzając swój warsztat pracy. Prywatnie żona, mama Franka i Antka.
W wolnym chwilach chętnie gotuje i piecze.