EWA OLEWIŃSKA-STAŃDA
Dyrektor Przedszkola
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Specjalizacji Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw, ukończyła Studia Podyplomowe "Psychologia dziecka" na Uniwersytecie SWPS. Jej ulubioną dziedziną jest pomoc rodzicom w zakresie rozwiązywania problemów dzieci - wciąż pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach związanych z tym zagadnieniem. Prywatnie mama dwójki dzieci. Gotuje zgodnie z zasadami zdrowego żywienia i ćwiczy jogę.
AGNIESZKA GÓRZYŃSKA
Dyrektor Administracyjny
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na Specjalizacji Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw. Brała udział i prowadziła liczne szkolenia z zakresu psychologii i komunikacji. Prywatnie lubi leśne wycieczki, eksperymentować w kuchni, ćwiczy jogę i jeździ na rowerze.
MONIKA BARTKOWIAK
Dyrektor Pedagogiczny
Ukończyła studia magisterskie na UAM w zakresie wychowania przedszkolnego i początkowego, wcześniej uzyskując tytuł licencjata na specjalności Edukacja elementarna z terapią. Absolwentka studium podyplomowego w zakresie rehabilitacji i edukacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, posiada stopień nauczyciela dyplomowanego. Od ponad dziesięciu lat pracuje z dziećmi i rozwija swoje zainteresowania uczestnicząc w licznych szkoleniach , dzięki temu prowadzi zajęcia z wykorzystaniem różnorodnych metod m.in. pedagogiki zabawy, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, metody Marianny i Christophera Knillów, aktywnego słuchania muzyki według Batti Strauss, czy elementów Integracji Sensorycznej.
DOROTA GAUL
Psycholog (konsultant)
Absolwentka psychologii UAM. Wieloletni wykładowca na WSE UAM kształcący nauczycieli nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego (zajęcia z psychologii rozwojowej i wychowawczej z zaburzeniami rozwoju i zachowania dziecka, diagnozy psychopedagogicznej, metodyki pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, z wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji integracyjnej). Od 1998 r. pracuje też jako psycholog w jednym z poznańskich przedszkoli integracyjnych, gdzie wykonuje kompleksowe diagnozy psychopedagogiczne, prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne oraz współpracuje z rodzicami przedszkolaków.
MONIKA ŚWIERKOWSKA
Nauczycielka
Ukończyła studia magisterskie na UAM - specjalność edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, wcześniej uzyskując tytuł licencjata na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Ukończyła kursy z Metody Dobrego Startu, Edukacji przez ruch wg D.Dziamskiej oraz ćwiczenia siły chwytu Siłownia paluszkowa, które stosuje w codziennej pracy z dziećmi. Lubi spacery na łonie natury, które dają jej dużo przyjemności oraz jazdę na rowerze. Prywatnie mama Filipa.
KAROLINA HALKO
Nauczycielka
Absolwentka pedagogiki kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. W swojej pracy wykorzystuje elementy Metody Dobrego Startu, Ruchu Rozwijającego Weroniki Scherborn, Pedagogiki zabawy. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji i radości - kieruje się mottem "zabawa jest nauką, a nauka zabawą". Prywatnie szczęśliwa żona i mama Michasi. Lubi aktywnie spędzać czas wolny spacerując i jeżdżąc na rowerze.
RAFAŁ KOPAŃSKI
Nauczyciel Języka Angielskiego
Ukończył Podyplomowe Studia Pedagogiczno - Metodyczne Języka Angielskiego oraz liczne kursy z zakresu nauczania i szkolenia języka angielskiego.
Od wielu lat współpracuje z przedszkolami jako lektor.
Podczas zajęć ma doskonały kontakt z dziećmi, jednocześnie prowadząc lekcję w ciekawy i profesjonalny sposób. Posiada niespożyte pokłady energii, które pomagają mu w pracy.
Uwielbia fotografię i filmowanie, obrabianie zdjęć i montowanie filmów, wszelkiego typu sporty ekstremalne m. in. offroad i drifting na torze, lata szybowcami, moto i paralotnią, uprawia aikdo i kravmagę, jeździ na rowerze i rolkach.
KAROLINA BUKSCH
Logopeda
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalizacji edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Jest absolwentką studiów podyplomowych pedagogiki specjalnej w zakresie logopedii. Od kilku lat czynnie pracuje jako nauczycielka, ciągle poszerzając swój warsztat pracy. Prywatnie żona, mama Franka i Antka.
W wolnym chwilach chętnie gotuje i piecze.
JACEK LIPOWICZ
Pracownik do prac porządkowych
Jest rodowitym mieszkańcem Mosiny i ojcem dwóch córek. Jego pasja to aktywne spędzanie czasu, szczególnie jazda na rowerze górskim, wycieczki piesze i poznawanie naszego kraju.
MONIKA PAWLICKA
Nauczyciel Języka Hiszpańskiego
Ukończyła studia magisterskie na UAM wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Pracowała w przedszkolach w Polsce i Hiszpanii. Jest zakochana w kulturze iberyjskiej i tangu argentyńskim. W pracy stawia na indywidualne podejście, uwzględniając przy tym upodobania i zainteresowania dzieci. Jest osobą pogodną, cierpliwą oraz kreatywną, dbającą o oryginalność, efektywność i atrakcyjność prowadzonych zajęć.W pracy z dziećmi najbardziej ceni uśmiech i zadowolenie dzieci. Prywatnie lubi hiszpańską kuchnię, dobre kino, pływanie i podróże. Pani Monika jest lektorką Szkoły Językowej Poliglotek - Języki dla Najmłodszych www.poliglotek.edu.pl